Audience Marketplace

Audience Marketplace to gotowe do użycia segmenty danych, umożliwiające marketerom dotarcie do konkretnych grup klientów.

Współpraca z partnerami online i offline pozwala nam łączyć wielowymiarowe źródła danych w kategorie dedykowane reklamodawcom. Do platform klasy DSP i SSP dostarczamy segmentację użytkowników zgodną z taksonomią IAB. Odpowiadając na potrzeby Klientów tworzymy segmenty dedykowane.

Kategoryzacja standardowa:

Demography
Education
Beauty
Real Estate
Fashion
Games
Entertainment
Finance & Business
Tourism & Holidays
House & Garden
Technologies
Motorization
Parenting
Lifestyle
News
Food
Sport

Audience Research

Usługi badawczo-analityczne oparte na danych zgromadzonych w Data Platform pozwalają wzbogacać wiedzę marketera o klientach marki. Doświadczony zespół specjalistów i autorskie algorytmy machine learning dostarczają analitykę łączącą źródła danych klienta i jego kampanii z danymi naszych partnerów.

Nasze raporty pozwalają weryfikować i udoskonalać strategie marek wokół segmentacji grup celowych. Dostarczamy usługi zarówno na etapie strategii marketingowej jak i optymalizacji realizowanych kampanii.

Wspieramy klientów w budowaniu i modelowaniu person marketingowych, angażując się w procesy na etapie analityki, jak i dostarczania segmentacji do platform DSP / DMP / CDP.

Wzbogacenie DMP / CDP

Dostarczamy usługę wzbogacania danych first-party siłą naszych algorytmów i wielowymiarowych danych partnerów. Doświadczony zespół deweloperów i analityków tworzy rozwiązania dopasowane do architektury klientów, uwzględniając bezpieczeństwo przechowywania i przekazywania danych.